Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Stare Budy

Stare Budy, mazowieckie

  • 330 000 zł
  • 8 797 m²
  • 37,51 zł/m²

Zdjęcie

Kinga Arceusz

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Stare Budy

Stare Budy, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

330 000 zł

8 797 m²

37,51 zł/m²

Działka rolno-budowlana Stare Budy

Zaktualizowane: 7 maja 2026

330 000 zł 8 797 m² 37,51 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 330 000 zł (37,51 zł/m²)
  • Działka: budowlano-rolna, 8 797 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12376/3685/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 8 797 m², położoną w malowniczej miejscowości Stare Budy (gmina Brańszczyk). Działka składa się z dwóch numerów ewidencyjnych (87 i 30). Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni i prywatności w sąsiedztwie Puszczy Białej.

Działka posiada bezpośredni dostęp do kluczowych mediów znajdujących się w drodze:
- Woda: wodociąg miejski przebiega w drodze przy działce. (...)

Agent

Kinga Arceusz

881 019...

881 019 002

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

881 019...

881 019 002

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy